1. Home
 2. Jobs

Lasser die van afwisseling houdt in een familiale KMO

Location Olen
Working regime Fulltime
Contract type Permanent
Work schedule Day job
Gross salary Salary negotiable
Introduction

Zin in een uitdagende job waar je je lastechnieken optimaal kunt gebruiken ? Dan zijn wij op zoek naar jou!

In onze atelier werken we op maat van onze klanten.

Who are we looking for?

Welke vaardigheden vinden we belangrijk

 • Ervaring met TIG en mig/mag lassen
 • Ervaring in metaal bewerking
 • Basiskennis van mechanica en pneumatica
 • Planlezen 3D en 2D tekeningen
 • Werken met verschillende plaatdiktes

What do we offer you?

 • Een stabiele, afwisselende job in een omgeving met doorgroeimogelijkheden waarin initiatief, inzet en creativiteit worden opgemerkt EN beloond
 • Aantrekkelijke verloning
 • Extra legale voordelen: fietsvergoeding, 13de maand, pensioenopbouw
 • Mogelijkheden tot fietsleasing
 • Opleidingsmogelijkheden binnen de organisatie
 • Een informele, prettige werksfeer binnen een dynamische onderneming die deel uitmaakt van een stabiele internationale groep
 • Medewerkers worden regelmatig verwend met leuke personeelsactiviteiten en traktaties
 • VEEL VERLOF : bovenop de wettelijke 20 verlofdagen, bouw je 12 ADV dan op waarbij de totale verlofteller op 32 dagen per jaar aftikt
jobs_mileage_allowanceMileage allowance
jobs_trainingTraining on-the-job
jobs_career_opportunitesCareer opportunities
jobs_work_time_reduction_holidayADV days (Work Reduction Holidays)
Job description

Ben jij klaar om je vakmanschap naar een hoger niveau te tillen? In ons atelier draait alles om maatwerk en innovatie. We zijn trots op onze uitdagende projecten, waarbij elk stuk uniek is en precies afgestemd op de wensen van onze klanten. Bij ons vind je geen standaardoplossingen. We zoeken juist de creatieve denkers, probleemoplossers en vakmensen die houden van variatie en uitdaging in hun werk.

Als jij geniet van diversiteit in taken en graag complexe vraagstukken oplost, dan ben jij de persoon die we zoeken!

Ons team heeft versterking nodig van een vaardige lasser met expertise in TIG en MIG/MAG lassen. Jouw rol is cruciaal bij het voorbereiden van de montage van onder andere pompen, leidingwerk en transportsystemen. Zo zorgen we ervoor dat elk project soepel overgaat naar de montageafdeling, na een succesvolle eerste test onder begeleiding van een van onze verantwoordelijken.

Bij ons krijg je ook de kans om je vaardigheden verder te ontwikkelen. Soms vragen we je om op locatie bij klanten laswerkzaamheden uit te voeren. Denk aan inbedrijfstellingen, aanpassingen of ondersteuning van onze servicetechnici. We werken met materialen zoals inox en RVS, dus je kunt je technische vaardigheden blijven verbeteren.

Heb je kennis van machinebouw? Dat is bij ons een groot pluspunt! We waarderen ervaring en kennis, maar nog belangrijker is jouw drive om te leren en jezelf continu te verbeteren.

Sluit je aan bij ons team en werk mee aan projecten die er echt toe doen. Bij ons is geen dag hetzelfde, en dat is precies hoe we het graag hebben. Ben je klaar voor deze uitdaging? Dan horen we graag van je!